когато изстиват звездите
те свиват се и ги боли
но светят и парят сълзите им
родени в магнитни мъгли
когато изстиват звездите
не помнят какви са били
на звездни системи родители
с децата им туй ги дели
Показват се публикациите с етикет магнит. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет магнит. Показване на всички публикации
5 ноември 2025 г.
20 август 2018 г.
Два магнита (Не те усещам вече)
Ние сме два магнита
със различни полюси...
Срещнаха се душите
един към друг в полета.
Но обърна се поляритета
и вече не те усещам.
Ние сме два проводника,
пращящи от електричество.
За миг само да се докоснем и
ще стане нещо магическо.
Но сега токът ни цял изтече
и не те усещам вече.
със различни полюси...
Срещнаха се душите
един към друг в полета.
Но обърна се поляритета
и вече не те усещам.
Ние сме два проводника,
пращящи от електричество.
За миг само да се докоснем и
ще стане нещо магическо.
Но сега токът ни цял изтече
и не те усещам вече.
Абонамент за:
Публикации (Atom)