Показват се публикациите с етикет магнит. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет магнит. Показване на всички публикации

5 ноември 2025 г.

Звездите

когато изстиват звездите
те свиват се и ги боли
но светят и парят сълзите им
родени в магнитни мъгли

когато изстиват звездите
не помнят какви са били
на звездни системи родители
с децата им туй ги дели

20 август 2018 г.

Два магнита (Не те усещам вече)

Ние сме два магнита
със различни полюси...
Срещнаха се душите
един към друг в полета.

Но обърна се поляритета
и вече не те усещам.


Ние сме два проводника,
пращящи от електричество.
За миг само да се докоснем и
ще стане нещо магическо.

Но сега токът ни цял изтече
и не те усещам вече.